Location,TX 75035,USA
+1234567890

Hakkımızda

Kilis’te  2018 yılından buğune dek oto kiralama sektörün de  faaliyet göstermekte olan firmamız  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için açılmıştır.Acıldığımız  ilk günden bu yana öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemek ve önerilerinizi her daim dikkate alarak değişiklikler olmuştur. Son model araç filosuna sahip olan firmamız araç bakımlarını aksatmayarak güvenli bir hizmet verebilmek için 7/24 çalışmaktadır.Günün her saatinde hizmet alabileceğiniz iş yerimiz  Gaziantep havalimanı araç kiralama  ve Kilis tüm  ilçelerimiz olan Musabeyli Polateli ve elbeyli bölge taleplerinizde her an yanınızda olmaktadır. 

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanın da  doğru müşteriye doğru arıcı vererek kilis te bir güven markası haline geldik.sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren KRK RENT A CAR’dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

KRK RENT A CAR ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini almanız halinde size ” Türkiyenin bütün yollarını keşfetmek…“düşüyor.  
İŞ ETİĞİ KURALIMIZ

DÜRÜSTLÜK

GİZLİLİK

GÜVENİRLİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA